Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Starej Dąbrowie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Struktura Organizacyjna Urzędu Gminy w Starej Dąbrowie

Lp.

Stanowisko

Imię  i Nazwisko

Nr pokoju

Dane kontaktowe

1

Wójt Gminy

Sylwia Kalmus-Samsel

27

091 573 98 20

wojt@staradabrowa.pl

2

Sekretarz

Alicja Terlikowska

30

091 573 98 38

alicja.terlikowska@staradabrowa.pl

3

Sekretariat

Dorota Rękorajska

26

091 573 98 20

ug@staradabrowa.pl

4

Biuro Rady Gminy, Działalność Gospodarcza

Grażyna Bejenka

1

091 573 98 37

grazyna.bejenka@staradabrowa.pl

5

Oświata

Anna Siedlecka

33

091 573 98 36

anna.siedlecka@staradabrowa.pl

6

Skarbnik

Izabela Klejnocka

34

091 573 98 23

izabela.klejnocka@staradabrowa.pl

7

Księgowość Budżetowa

Małgorzata Ambroszkiewicz

35

091 573 98 34

małgorzata.ambroszkiewicz@staradabrowa.pl

8

Księgowość GOPS

Marzena Chrabańska

37

091 573 98 29

marzena.chrabanska@staradabrowa.pl

9

Księgowość Oświatowa

Żaneta Stelmaszewska

36

091 573 98 30

zaneta.stelmaszewska@staradabrowa.pl

10

Kasa

Barbara Skórczyńska

19

091 573 98 28

barbara.skorczynska@staradabrowa.pl

11

Podatki i Opłaty

Barbara Grzegorczyk

4

091 573 98 26

barbara.grzegorczyk@staradabrowa.pl

12

Podatki i Opłaty, Fundusz Sołecki

Kamila Klejnowska

4

091 573 98 26

kamila.klejnowska@staradabrowa.pl

13

Dyrektor Biura

Mirosława Napora

21

091 573 98 33

mirosława.napora@staradabrowa.pl

14

Drogi, Gospodarka Wodna i Leśna, Cmentarze

Kazimierz Adamek

32

091 573 98 32

kazimierz.adamek@staradabrowa.pl

15

Gospodarka Mieszkaniowa, Nieruchomości

Bogumiła Skrzeszowska

22

091 573 98 27

bogumila.skrzeszowska@staradabrowa.pl

16

Inwestycje, Remonty i Zamówienia Publiczne

Alicja Gąsiorek

25

091 573 98 24

alicja.gasiorek@staradabrowa.pl

17

Zarządzanie Kryzysowe, Bezpieczeństwo Ludności, Promocja
i Współpraca z Organizacjami Pozarządowymi

Karolina Ufnalska

20

091 573 98 31

karolina.ufnalska@staradabrowa.pl

18

Ochrona Środowiska, Rolnictwo, Gospodarka Odpadami

Agnieszka Kaschuba-Szewczak

23

091 573 98 21

agnieszka.kaschuba-szewczak@staradabrowa.pl

19

Urząd Stanu Cywilnego, Sprawy Obywatelskie

Aldona Łodyga

31

091 573 98 25

usc@staradabrowa.pl

 20 Pozyskiwanie Funduszy Zewnętrznych Anna Bogdańska 17

880 348 407

anna.bogdanska@staradabrowa.pl

21

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Mirosława Bazarko

8-15

091 573 14 84

gops@staradabrowa.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Stanislaw Stankiewicz 30-09-2007 23:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 30-09-2007
Ostatnia aktualizacja: Klaudia Pałka 11-09-2019 13:08